SUBWAY Menüü hinnad Eestis

SUBWAY Menüü hinnad Eestis


Subway on asunud muutma kauni ja särava planeeringuga Eesti restoranide nimekirja. Tee Tellijad. Esimene roog, mis kasutab värskeid koostisosi, sealhulgas köögivilju ja chutneysid, on toitainerikkad, pakkudes maitsvat ja tervislikku toiduga rahulolu neile, kes on mures oma tervise ja toitumise pärast. Selles artiklis räägime teile SUBWAY Menüü hinnad Eestis.

SUBWAY Menüü hinnad Eestis: Wolt Specials

ÜKSUSHIND
SUVINE ERIPAKKUMINE: 1 x Subi kandik€32.40
SUVINE ERIPAKKUMINE: 5 x Subi kandik€156.60
SUVINE ERIPAKKUMINE: 3 x Subi kandik€95.40

UUDIS! – VEGAN

TLC Teriyaki Salat€7.75
TLC Teriyaki 15-cm Sub€6.85
TLC Teriyaki 30-cm Sub€11.45
TLC Teriyaki Wrap€7.30

AHJUKARTULID

Ahjukartulid suured€1.85
Ahjukartulid väikesed€1.45

FITLAP

FITLAP Steigi Sub€5.85
FITLAP kalkuni ja muna Sub€6.05
FITLAP kanasalat€5.25

SÖÖGIRIISTAD

Söögiriistad€0.00

KLASSIKALISED SUBID

Suur steak and cheese (30cm)€9.95
Steak and cheese (15cm)€6.70
Spicy Italian (30cm)€9.25
Spicy Italian (15cm)€4.95
Suur Tuunikala Sub (30cm)€9.85
Tuunikala Sub (15cm)€5.90
Suur Italian BMT (30cm)€9.90
Italian BMT (15cm)€6.40
BLT (15cm)€4.95
BLT (30cm)€8.50
Veisepihviga (15cm)€5.25
Veisepihviga (30cm)€9.05
Pepperoni (15cm)€4.60
Pepperoni (30cm)€7.75
Subway Melt (15cm)€5.85
Subway Melt (30cm)€9.95
BBQ Ribi (15cm)€5.95
BBQ Ribi (30cm)€9.80
SUBWAY Menüü hinnad Eestis
SUBWAY Menüü hinnad Eestis

TAIMETO ID SUBID

Spicy Veggie (15cm)€5.55
Spicy Veggie (30cm)€9.25
Veggie Delite (15cm)€4.15
Suur Veggie Delite (30cm)€7.40

KOGUPÄEVA HOMMIKUSÖÖK

Muna, Singi ja Juustu Wrap€5.65
Suur Muna, Singija Juustu Sub (30cm)€5.10
Suur Muna, Singi ja Juustu Sub (30cm)€9.05

VÄHERASVASED SUBID

Kanafilee Sub (15cm)€5.40
Suur Kanafilee Sub (30cm)€8.85
Singi Sub (15cm)€4.60
Suur Singi Sub (30cm)€7.75
BBQ Kana Sub (15cm)€6.30
Suur BBQ Kana Sub (30cm)€9.95
Teriyaki kana Sub (15cm)€6.40
Suur Teriyaki Kana Sub (30cm)€9.95
Kalkuni Sub (15cm)€5.45
Kalkuni Sub (30cm)€9.15

STARTERID

Veggie Quesadilla 2tk€1.95
Kana Quesadilla 2tk€2.35

WRAPID

Signatuur Steigi ja Juustu Wrap€9.25
Signatuur Teriyaki kana Wrap€8.10
Steak and Cheese Wrap€7.20
Signatuur Vürtsikas Vegan Patty Wrap€7.70
Spicy Italian Wrap€5.45
Steak and Cheese Wrap€7.20
Tuunikala Wrap€6.35
Italian BMT Wrap€6.85
Pepperoni Wrap€5.10
BLT Wrap€5.45
Veisepihviga Wrap€5.75
Spicy Veggie Wrap€6.05
Veggie Delite Wrap€4.60
BBQ Ribi Wrap€6.50
Singi Wrap€5.10
Kana Wrap€5.85
Kana Teriyaki Wrap€6.85
Subway Melt Wrap€6.40
Kalkuni Wrap€5.95

SALATID

Spicy Italian salat€5.95
Tunikalasalat€7.70
Italian BMT salat€7.40
Pepperoni Salat€6.85
BLT Salat€5.60
BBQ Ribi Salat€5.95
Spicy Veggie Salat€6.95
Veisepihviga salat€6.25
Veggie Delite Salat€6.55
Salam singiga€5.10
Kanafilesalat€5.60
Kana Teriyaki Salat€6.40
BBQ Kanafilee Salat€7.40
Subway Melt Salat€7.30
Kalkuni salat€6.50
Spicy Guacamole Salat€6.90
Sweet Onion Chicken Salat€6.80
Chipotle Steak Salat€7.55
Chipotle Steak salat€8.75

KÜPSISED

Šokolaadi küpsis€0.90
Valge šokolaadi – makadaamia pähkli küpsis€0.90
Vaarika-juustukoogi küpsis€0.90
Topelt-šokolaadi küpsis€0.90

JOOGID

7up€2.30
Pepsi€2.30
Mirinda€2.30
Dr. Pepper€2.30
Mountain Dew€2.30
Pepsi Max€2.30
Lipton jäätee€2.30
Vesi€1.60
Mahl€1.85
Tasty sandwich
Tasty sandwich

NUTRITION INFORMATION IN Eestis

6″ SandwichesServing size(g)Calories (kcal)Total fat (g)Saturated fat(g)Trans fat(g)Carbohydrate(g)Sugars(g)Protein
Chicken teriyaki2573627.32.60.2461127
Sliced chicken2073006.32.70.241520
Roasted chicken breast2323310.83.20.241623
Chicken strips2293247.12.50.239525
Italian meatballs25538311.75.40.247820
Ham2213177.33.10.244619
Taco beef2113208.93.60.242617
Roast beef2243467.13.10.240621
Subway club2263257.13.00.241621
Italian B.M.T22940916.74.70.242522
Tuna22950729.15.90.939522
Subway melt2113218.63.70.242518
Avocado shrimp22134012.73.70.242511
Shrimp1862665.72.60.239510
Veggie delight1652505.72.50.239510
Egg mayo22542120.75.80.341617
Falafel24042513.25.40.258916
Diced beef23636610.64.80.340626
Sichuan pepper chicken 24637914.05.50.136524
Spicy chicken strips2553697.12.40.2481228
Angus beef23841216.17.70.344622

Subway Menu Tutvustus Eestis

Dosti-tüüpi Subway on täis maitsvat ja maitsvat toitu. See huvitav menüü pakub erinevaid chutneysid ja segusid koos näidetega huvitavatest testidest.
Teatud elistega ja madala kalorsusega tervislikud koostisosad on parim valik, täites samal ajal lubaduse pakkuda oma klientidele praegu ja tulevikus kõige tervislikumat ja parimat toitu, et jätkata nende teekonda edu poole. SUBWAY NEW Pühendunud pakkuma inimeste eelistusi erinevate menüüde kaudu, tervitab Sonya menüü eestlasi rohkem kööki sisaldavasse maailma ja tõotab mitmekülgset söögikogemust.

Erinevat tüüpi metroo menüüd eesti keeles

Subway Healthy, kes pakub lühikest, kuid tervislikku koostisosade menüüd, kavatseb pakkuda oma inimestele kõikvõimalikke tervislikke toite. See on mõeldud inimestele, kes on mures oma tervise ja kaalu pärast ning töötavad kaloritega. Armastan süüa. Roheline tervislik menüü, mis sisaldab erinevaid värskeid köögivilju, salateid ja erinevaid tervislike vajaduste rahuldamiseks kasulikke koostisosi Siin on erinevad menüüd, mis on eesku nekstis kostos, a kostida kos, ada kostos.

Naudi tee või kohviga

See pakub neile siin maitsvaid ja tervislikke valikuid, kus saate ilma probleemideta maitsvaid toite nautida ja oma tervisele tasakaalustatud toitumine anda Kõik need asjad on eestis saadaval. Platvormi leiate Subway restoranist.
Metroojookide nautimine koos tee või kohviga on suur rõõm, metroojookide kaudu on Afar pakkunud ka mitmekülgsemat menüüd, mis annab tee ja kohvi juuresolekul kauni tunde.
Tarbijatele on saadaval tee või kohv ja joogid, mida on uuritud igasuguste maitsete ootusi silmas pidades.

Erinevad Saiad Ja Tortillad

Tee- ja kohvisõpradele on Subway Drinks loonud oma menüü, siin on erinevad tee- ja kohvitüübid nagu Chai Latte, Espresso Latte ja Specialty Chai. Seetõttu pakutakse teile maitsvat kohvi või joogimõnu.
Eesti pakub erineva teema ja retseptiga jooke, mis tekitavad tee või kohvi isu. Seal on erinevat tüüpi ja maitseid, sealhulgas šokolaadi, vanilli, karamelli ja muid maitseid. Olgu selleks Subway joogid või kohv, igal neist on oma proovikivi ja elegantne kogemus, mis mitmekordistab nende klientide populaarsust.

Metroo menüü täielik valik

See on menüü, mis tutvustab huvitaval moel Sonya populaarsust ja maitseid Subway menüü on andnud lootust uuele päevale Eesti rikutud toidugraafikus. See ühendab iga roa maitsva ja värskuse. on antud
Selles menüüs on täielik valik, mis annab igaühele võimaluse valida vastavalt oma elistustele esti on ajalooline ja kultuuriline linn. See you on kaunis mägedes pesitsev piirkond. alustasin sele tekonnaga. Kus saab nautida eestimaa huvitavat ajalugu ja hõrgutisi.

Ja toidus kasutatud originaalsed ja värskeimad koostisosad on täiuslik segu parimatest aastakäikudest ja lubadusest võtta omaks kohalikke hõrgutisi ja maitseid. Subway täielik valik annab teile iga kord, kui sööte midagi uut ja põnevat. Teeb täit õiglust, aga ka tõstab esile Eesti ajaloolisi maitseid ja traditsioone Subway pakub oma menüüs ainulaadset maitse- ja aroomielamust, mis viib Eesti fännid kaunile maitsete rännakule.

Metro miseries

Subway’s Taste Journey on Subway romantiline ja lemmikmenüü, mis on pühendunud sellele, et viia teid reisile, mis on täis Eesti hõrgutisi ja maitseid, et pakkuda teile uusi ja hõrke maitseid. Kogudes erinevaid maitsvaid maitseid ühte kohta, andes inimestele võimaluse uute ja põnevate toitude nautimiseks on Seafood menüüs lai valik värskeid puu- ja köögivilju igas võileivas ja salatis.

Neid materjale kasutatakse mitmel viisil, mis tagavad stabiilsuse ja maitsva maitsenaudingu Subway maitserännak pakub kõigile uue kogemuse värske ja tervislik toit. Esti ajaloolise ja huvitava metroo hõrkude maitsete kombinatsioon alustab ainulaadset maitserännakut, kus võitjateks nimetatakse kõiki maitseid.

Read More:

Subway Menu Prices in Pakistan

Subway Menu Prices in Argentina

Subway Menu Prices AU

Subway Italian BMT

Vaadake Subway Eesti menüüd

Subway Eesti tähendusega silmitsi seismine on lubadus põnevast ja suurejoonelisest sündmusest, mille Subway Eesti menüü on täitnud.See video ühendab Eesti erinevad atmosfäärid ja maitsed, mis annab igaühele tõelise kohaliku maitse. Menüüs on mitmesugused võileivad, salatid ja krõpsud, mis ühendavad erinevaid maitseid ja tekstuure, et anda inimestele maalähedase maitse ja tunnetus.

Nautige Subway Eesti menüüd täis maitseid

Menüü pakub vabadust kohandada erinevaid võileibu vastavalt oma maitsele ja elistustele, kusjuures iga roog kajastab esti ajalugu ja geograafiat, viies kliendi imelisele teekonnale. Eesti kultuur selles menüüs. Ja teise kohalikud maitsed on suurepäraselt kombineeritud tõusud ja mõõnad Iga maitse on tunda ühes maitsvas suutäies.Subway Estonia kavatseb selles menüüs asuda kaunile maitserännakule.Seega.Oleme valmis viima teid imelisse ja kaunisse maitsete orgu, sealhulgas ilu Eesti piirkondlikud ja metroo erimaitsed.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *